Preses Serviss ir lielākais preses vairumtirdzniecības un piegādes uzņēmums Latvijā.

Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvus preses vairumtirdzniecības pakalpojumus mazumtirgotājiem un izdevējiem.

Kopš 2003.gada 16.marta Preses Serviss ir pilntiesīgs starptautiskās izdevēju un izplatītāju organizācijas Distripress biedrs. Šī organizācija apvieno pasaulē lielākos preses izplatītājus un izdevējus – kopumā 479 biedrus no 99 valstīm. Tādejādi Preses Serviss var piedāvāt visplašāko ārzemju preses izdevumu sortimentu Latvijā.

Uzņēmums sāka darbību ar nosaukumu NB Loģistika 2002.gada 2.maijā, kad mātes uzņēmumā Preses Apvienībatika nodalīta vairumtirdzniecības un loģistikas daļa. 2004.gada martā uzņēmums mainīja savu nosaukumu. Šāds lēmums tika pieņemts tādēļ, ka kopš gada sākuma uzņēmums praktiski vairs neveica citu preču izplatīšanas pakalpojumus. Līdz ar to, uzņēmuma vienīgā nodarbošanās ir preses vairumtirdzniecība un piegāde, un uzņēmums visus spēkus var veltīt preses attīstībai un vēl labākai sadarbības veicināšanai ar izdevējiem un mazumtirgotājiem.

Preses Serviss ietilpst Narvesen Intarnational (Norvēģija) un Rautakirja (Somija) uzņēmumu grupās. Šo uzņēmumu vairāk kā 100 gadu pieredze preses tirdzniecībā ļauj mums izmantot labākās un progresīvākās preses tirdzniecības metodes.

Preses Serviss izplata vairāk kā 200 avīzes un 960 žurnālus.